sport-ilmansuodatin
sport-ilmansuodatin
CITROËN C4 I, C4 Coupé, C4 Grand Picasso I, C4 Picasso I, C5 III, C5 Break III, DS3, DS4, MINI MINI, MINI Cabriolet, MINI COUNTRYMAN, PEUGEOT 207, 207 CC, 3008, 308, 308 CC, 308 SW, 508, 508 SW, RCZ

sport-ilmansuodatin

77.95 €
Säästä 20%
kpl sis. alv:n
 
Toimittajan varastossa, 4-8 päivän toimitus
Toimitus vain 6 euroa (sis. alv) riippumatta paketin koosta ja painosta.
Markkinahinta keskimäärin 97.44 €
Säästät: 19.00 €

Erittely

Leveys (mm)146,0
Paksuus (mm)22,0
Pituus (mm)362,0
ToimittajaK&N FILTERS
MuotoLitteä
CITROEN C4 Coupé 1.6 HDi 11.2004-07.2011
CITROEN C4 Coupé 1.6 HDi 11.2004-07.2011
CITROEN C4 Grand Picasso I 1.6 HDi 10.2006-
CITROEN C4 I 1.6 HDi 11.2004-07.2011
CITROEN C4 I 1.6 HDi 11.2004-07.2011
CITROEN C4 Picasso I 1.6 HDi 02.2007-08.2013
CITROEN C4 Picasso I 1.6 THP 140 07.2008-08.2013
CITROEN C4 Picasso I 1.6 VTi 120 07.2008-08.2013
CITROEN C5 III 1.6 THP 155 04.2009-
CITROEN C5 III Break 1.6 THP 155 04.2009-
CITROEN DS3 1.6 THP 155 04.2010-07.2015
CITROEN DS3 1.6 VTi 120 04.2010-07.2015
CITROEN DS4 1.6 THP 155 04.2011-07.2015
CITROEN DS4 1.6 THP 200 04.2011-07.2015
CITROEN DS4 1.6 VTi 120 04.2011-07.2015
MINI MINI Cabriolet Cooper S 07.2004-11.2007
MINI MINI Cabriolet John Cooper Works 07.2004-11.2007
MINI MINI Cooper S 03.2002-09.2006
MINI MINI Cooper S 07.2004-09.2006
MINI MINI Cooper S 10.2006-01.2011
MINI MINI COUNTRYMAN Cooper S 06.2010-
MINI MINI COUNTRYMAN Cooper S ALL4 06.2010-
MINI MINI Works 11.2003-09.2006
PEUGEOT 207 1.6 16V Turbo 02.2006-
PEUGEOT 207 1.6 16V Turbo 10.2009-
PEUGEOT 207 CC 1.6 16V Turbo 02.2007-
PEUGEOT 207 CC 1.6 16V Turbo 10.2009-
PEUGEOT 3008 1.6 THP 06.2009-
PEUGEOT 3008 1.6 THP 06.2009-
PEUGEOT 308 1.6 16V 03.2008-
PEUGEOT 308 1.6 16V 09.2007-
PEUGEOT 308 CC 1.6 16V 06.2009-
PEUGEOT 308 SW 1.6 16V 03.2008-
PEUGEOT 308 SW 1.6 16V 09.2007-
PEUGEOT 508 1.6 THP 11.2010-
PEUGEOT 508 SW 1.6 THP 11.2010-
PEUGEOT RCZ 1.6 16V 03.2010-
PEUGEOT RCZ 1.6 16V 06.2010-
 
Suositellaan
Suositut tuotteet valitussa tuoteryhmässä