Venttiilinnostin, Imupuoli
Venttiilinnostin, Imupuoli
BMW 1-SERIE [F20, F21], 3-SERIE [F30, F35, F80], 3-SERIE Touring [F31], CITROËN BERLINGO, BERLINGO Skåp, C3 II, C3 Picasso, C4 I, C4 II, C4 Grand Picasso I, C4 Picasso I, C4 Picasso II, C5 III, C5 Break III, DS3, DS4, DS5, MINI MINI, MINI Cabriolet, MINI CLUBMAN, MINI COUNTRYMAN, MINI Coupé, MINI PACEMAN, MINI Roadster, PEUGEOT 207, 207 CC, 207 SW, 208, 3008, 308, 308 II, 308 CC, 308 SW, 5008, 508, 508 SW, PARTNER Skåp, PARTNER Tepee, RCZ

Venttiilinnostin, Imupuoli

18.95 €
Säästä 29%
kpl sis. alv:n
 
Toimittajan varastossa, 3-8 päivän toimitus
Toimitus vain 6 euroa (sis. alv) riippumatta paketin koosta ja painosta.
Markkinahinta keskimäärin 26.53 €
Säästät: 8.00 €

Erittely

KäyttöHydraulinen
BMW 1 114 i 11.2011-
BMW 1 114 i 12.2011-
BMW 1 116 i 12.2010-
BMW 1 116 i 12.2011-
BMW 1 118 i 03.2015-
BMW 1 118 i 07.2012-
BMW 1 118 i 11.2010-
BMW 1 120 i 03.2015-
BMW 1 120 i 03.2015-
BMW 3 316 i 10.2012-
BMW 3 320 i 02.2012-
BMW 3 Touring 316 i 03.2013-
CITROEN BERLINGO 1.6 VTi 120 11.2009-
CITROEN BERLINGO 1.6 VTi 95 07.2010-
CITROEN BERLINGO Skåp 1.6 VTi 120 11.2009-
CITROEN BERLINGO Skåp 1.6 VTi 95 07.2010-
CITROEN C3 II 1.4 LPG 06.2013-
CITROEN C3 II 1.4 VTi 95 11.2009-
CITROEN C3 II 1.6 VTi 120 11.2009-
CITROEN C3 Picasso 1.4 VTi 95 02.2009-
CITROEN C3 Picasso 1.4 VTi 95 LPG 01.2012-
CITROEN C3 Picasso 1.6 VTi 120 02.2009-
CITROEN C4 Grand Picasso I 1.6 VTi 120 07.2008-
CITROEN C4 I 1.6 VTi 120 07.2008-07.2011
CITROEN C4 II 1.4 VTi 95 11.2009-
CITROEN C4 II 1.6 VTi 120 11.2009-
CITROEN C4 II 1.6 VTi 120 LPG 09.2011-
CITROEN C4 Picasso I 1.6 VTi 120 07.2008-08.2013
CITROEN C4 Picasso II 1.6 VTi 120 02.2013-
CITROEN C5 III 1.6 VTi 120 07.2010-
CITROEN C5 III Break 1.6 VTI 120 07.2010-
CITROEN DS3 1.4 VTi 95 04.2010-07.2015
CITROEN DS3 1.4 VTi 95 LPG 08.2012-07.2015
CITROEN DS3 1.4 VTi 98 11.2009-07.2015
CITROEN DS3 1.6 VTi 120 04.2010-07.2015
CITROEN DS4 1.6 THP 200 04.2011-07.2015
CITROEN DS4 1.6 VTi 120 04.2011-07.2015
CITROEN DS5 1.6 THP 200 11.2011-07.2015
CITROEN DS5 1.6 THP 210 11.2014-07.2015
MINI MINI Cabriolet Cooper 03.2009-06.2015
MINI MINI Cabriolet Cooper 03.2009-06.2015
MINI MINI Cabriolet Cooper 03.2010-06.2015
MINI MINI Cabriolet One 03.2010-06.2015
MINI MINI CLUBMAN Cooper 10.2007-12.2013
MINI MINI CLUBMAN One 03.2009-02.2010
MINI MINI CLUBMAN One 03.2010-06.2014
MINI MINI Cooper 03.2010-11.2013
MINI MINI Cooper 09.2009-11.2013
MINI MINI Cooper 10.2006-02.2012
MINI MINI COUNTRYMAN Cooper 06.2010-
 
Suositellaan
Suositut tuotteet valitussa tuoteryhmässä