Tukivarren hela, Edessä, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli
Tukivarren hela, Edessä, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli
OPEL VIVARO Combi, VIVARO Flak/chassi, VIVARO Skåp, RENAULT ESPACE IV, LAGUNA II, LAGUNA Grandtour II, TRAFIC Buss II, TRAFIC Flak/chassi II, TRAFIC Skåp II, VAUXHALL VIVARO Combi, VIVARO Flak/chassi, VIVARO Skåp

Tukivarren hela, Edessä, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli

17,96 €
Säästä 34%
kpl sis. alv:n
 
Varastossa, 2-5 päivän toimitus
Markkinahinta keskimäärin 26,93 €
Säästät: 9,00 €

Erittely

Sisäläpimitta 2 (mm)14,6
Sisäläpimitta 1 (mm)16,05
Alkuperäisnumerolle4408958
Alkuperäisnumerolle4408959
Alkuperäisnumerolle4412934
Alkuperäisnumerolle4412936
Pituus (mm)54
Ulkohalkaisija (mm)58
Alkuperäisnumerolle8200026654
Alkuperäisnumerolle8200026655
Alkuperäisnumerolle8200273728
Alkuperäisnumerolle8200273729
Alkuperäisnumerolle8200389134
Alkuperäisnumerolle8200389135
Alkuperäisnumerolle8200452715
Alkuperäisnumerolle8200452716
Alkuperäisnumerolle8200602612
Alkuperäisnumerolle8200602613
Alkuperäisnumerolle91166461
Alkuperäisnumerolle91166462
Alkuperäisnumerolle93851117
Alkuperäisnumerolle93851118
KiinnitysmalliKumimetallilaakeri
OPEL VIVARO Combi 1.9 DI 08.2001-
OPEL VIVARO Combi 1.9 DTI 08.2001-
OPEL VIVARO Combi 2.0 16V 08.2001-
OPEL VIVARO Combi 2.5 DTI 05.2003-
OPEL VIVARO Flak/chassi 2.5 DTi 08.2003-
OPEL VIVARO Skåp 1.9 DI 08.2001-
OPEL VIVARO Skåp 1.9 DTI 08.2001-
OPEL VIVARO Skåp 2.0 16V 08.2001-
OPEL VIVARO Skåp 2.5 DTI 05.2003-
RENAULT ESPACE IV 2.0 11.2002-02.2005
RENAULT LAGUNA II 1.6 16V 02.2005-
RENAULT LAGUNA II 1.6 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.6 LPG 03.2001-05.2005
RENAULT LAGUNA II 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCi 01.2005-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCi 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCi 03.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCi 03.2004-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCi 05.2005-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCI 06.2001-
RENAULT LAGUNA II 1.9 dCi 10.2001-
RENAULT LAGUNA II 2.0 16V 01.2005-
RENAULT LAGUNA II 2.0 16V 01.2005-
RENAULT LAGUNA II 2.0 16V 08.2002-
RENAULT LAGUNA II 2.0 16V 08.2002-
RENAULT LAGUNA II 2.0 16V IDE 04.2001-
RENAULT LAGUNA II 2.0 16V Turbo 01.2003-
RENAULT LAGUNA II 2.0 dCi 01.2006-
RENAULT LAGUNA II 2.0 dCi 08.2005-
RENAULT LAGUNA II 2.2 dCi 04.2004-10.2005
RENAULT LAGUNA II 2.2 dCi 05.2005-
RENAULT LAGUNA II 2.2 dCi 10.2001-
RENAULT LAGUNA II 2.9 V6 24V 09.2002-12.2006
RENAULT LAGUNA II 3.0 V6 24V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.6 16V 02.2005-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.6 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.6 FlexFuel 06.2001-10.2003
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.8 16V 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi 01.2005-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi 03.2001-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi 03.2004-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.9 dCi 05.2005-
RENAULT LAGUNA II Grandtour 1.9 dCI 06.2001-
 
Suositellaan
Suositut tuotteet valitussa tuoteryhmässä