Tukivarren hela, Takana, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli
Tukivarren hela, Takana, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli
NISSAN PRIMASTAR Buss, PRIMASTAR Flak/chassi, PRIMASTAR Skåp, OPEL VIVARO Combi, VIVARO Flak/chassi, VIVARO Skåp, RENAULT ESPACE IV, LAGUNA II, LAGUNA Grandtour I, LAGUNA Grandtour II, THALIA I, TRAFIC Buss II, TRAFIC Flak/chassi II, TRAFIC Skåp II, VAUXHALL VIVARO Combi, VIVARO Flak/chassi, VIVARO Skåp

Tukivarren hela, Takana, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli

16.95 €
Säästä 34%
kpl sis. alv:n
 
Varastossa, 2-5 päivän toimitus
Toimitus vain 6 euroa (sis. alv) riippumatta paketin koosta ja painosta.
Markkinahinta keskimäärin 25.43 €
Säästät: 8.00 €

Yleiset tuotetiedot

Kaikkien rungonosien, jotka ovat myynnissä sivuillamme, optimaalinen sopivuus ja toiminta on tarkastettu. Osat on valmistettu siten, että niiden laatu vastaa toimittajan alkuperäisten osien laatua tai ylittää sen.

Tarkasta ennen tilauksen jättämistä, että osa sopii autoosi. Oikea ja laadukas osa oikeaan autoon on aina onnistunut konsepti.

Erittely

Sisäläpimitta 1 (mm)18,2
Alkuperäisnumerolle4408958
Alkuperäisnumerolle4408959
Alkuperäisnumerolle4412934
Alkuperäisnumerolle4412936
Pituus (mm)50
Ulkoläpimitta 1 (mm)55
Alkuperäisnumerolle8200026654
Alkuperäisnumerolle8200026655
Alkuperäisnumerolle8200273728
Alkuperäisnumerolle8200273729
Alkuperäisnumerolle8200389134
Alkuperäisnumerolle8200389135
Alkuperäisnumerolle8200452715
Alkuperäisnumerolle8200452716
Alkuperäisnumerolle8200602612
Alkuperäisnumerolle8200602613
Alkuperäisnumerolle91166461
Alkuperäisnumerolle91166462
Alkuperäisnumerolle93851117
Alkuperäisnumerolle93851118
KiinnitysmalliKumimetallilaakeri
NISSAN PRIMASTAR Buss 2.0 03.2001-
NISSAN PRIMASTAR Buss dCi 100 03.2001-
NISSAN PRIMASTAR Buss dCi 120 09.2006-
NISSAN PRIMASTAR Buss dCi 140 07.2003-
NISSAN PRIMASTAR Buss dCi 150 09.2006-
NISSAN PRIMASTAR Buss dCi 80 03.2001-
NISSAN PRIMASTAR Buss dCi 90 09.2006-
NISSAN PRIMASTAR Flak/chassi 1.9 dCi 07.2002-08.2006
NISSAN PRIMASTAR Flak/chassi 1.9 dCi 07.2002-08.2006
NISSAN PRIMASTAR Flak/chassi 2.5 dCi 07.2002-08.2006
NISSAN PRIMASTAR Skåp 2.0 02.2003-
NISSAN PRIMASTAR Skåp dCi 100 09.2002-
NISSAN PRIMASTAR Skåp dCi 115 09.2008-
NISSAN PRIMASTAR Skåp dCi 120 09.2006-
NISSAN PRIMASTAR Skåp dCi 140 07.2003-
NISSAN PRIMASTAR Skåp dCi 150 09.2006-
NISSAN PRIMASTAR Skåp dCi 80 09.2002-
NISSAN PRIMASTAR Skåp dCi 90 09.2006-
OPEL VIVARO Combi 1.9 DI 08.2001-
OPEL VIVARO Combi 1.9 DTI 08.2001-
OPEL VIVARO Combi 2.0 16V 08.2001-
OPEL VIVARO Combi 2.0 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Combi 2.0 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Combi 2.0 ECOTEC 08.2006-
OPEL VIVARO Combi 2.5 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Combi 2.5 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Combi 2.5 DTI 05.2003-
OPEL VIVARO Flak/chassi 1.9 Di 08.2006-
OPEL VIVARO Flak/chassi 1.9 DTI 08.2006-
OPEL VIVARO Flak/chassi 2.0 16V 08.2006-
OPEL VIVARO Flak/chassi 2.0 CDTI 01.2006-
OPEL VIVARO Flak/chassi 2.0 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Flak/chassi 2.0 ECOTEC 08.2006-
OPEL VIVARO Flak/chassi 2.5 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Flak/chassi 2.5 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Flak/chassi 2.5 DTi 08.2006-
OPEL VIVARO Skåp 1.9 DI 08.2001-
OPEL VIVARO Skåp 1.9 DTI 08.2001-
OPEL VIVARO Skåp 2.0 16V 08.2001-
OPEL VIVARO Skåp 2.0 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Skåp 2.0 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Skåp 2.0 ECOTEC 08.2006-
OPEL VIVARO Skåp 2.5 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Skåp 2.5 CDTI 08.2006-
OPEL VIVARO Skåp 2.5 DTI 05.2003-
RENAULT ESPACE IV 1.9 dCi 04.2003-02.2005
RENAULT ESPACE IV 1.9 dCi 11.2002-
RENAULT ESPACE IV 2.0 04.2005-
RENAULT ESPACE IV 2.0 11.2002-
RENAULT ESPACE IV 2.0 11.2002-02.2005
 
Suositellaan
Suositut tuotteet valitussa tuoteryhmässä