Tukivarren hela, Takana, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli
FORD C-MAX, FOCUS II, FOCUS Cabriolet II, FOCUS C- »
44.64 €
Säästä 34%
kpl sis. alv:n
Tukivarren hela, Takana, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli

Tukivarren hela, Takana, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli

 
Varastossa, 2-5 päivän toimitus
Toimitus vain 6 euroa (sis. alv) riippumatta paketin koosta ja painosta.
Markkinahinta keskimäärin 66.96 €
Säästät: 22.00 €

Yleiset tuotetiedot

Kaikkien rungonosien, jotka ovat myynnissä sivuillamme, optimaalinen sopivuus ja toiminta on tarkastettu. Osat on valmistettu siten, että niiden laatu vastaa toimittajan alkuperäisten osien laatua tai ylittää sen.

Tarkasta ennen tilauksen jättämistä, että osa sopii autoosi. Oikea ja laadukas osa oikeaan autoon on aina onnistunut konsepti.

Tuotetiedot

Alkuperäisnumerolle1234371
Alkuperäisnumerolle1234375
Alkuperäisnumerolle1254310
Alkuperäisnumerolle1254311
Alkuperäisnumerolle1305341
Alkuperäisnumerolle1305342
Alkuperäisnumerolle1309148
Alkuperäisnumerolle1309149
Alkuperäisnumerolle1309644
Alkuperäisnumerolle1309645
Alkuperäisnumerolle1328380
Alkuperäisnumerolle1328381
Alkuperäisnumerolle1328670
Alkuperäisnumerolle1328671
Alkuperäisnumerolle1332074
Alkuperäisnumerolle1332075
Alkuperäisnumerolle1348191
Alkuperäisnumerolle1348192
Alkuperäisnumerolle1355149
Alkuperäisnumerolle1355151
Alkuperäisnumerolle1362650
Alkuperäisnumerolle1362651
Alkuperäisnumerolle1477858
Alkuperäisnumerolle1477860
Alkuperäisnumerolle1570750
Alkuperäisnumerolle30714422
Alkuperäisnumerolle30730829
Alkuperäisnumerolle30730830
Alkuperäisnumerolle30748230
Alkuperäisnumerolle30748231
Alkuperäisnumerolle31212979
Alkuperäisnumerolle31212980
KiinnitysmalliKumimetallilaakeri
Vasen / oikea liikenneOikeanpuoleiselle liikenteelle
Vasen / oikea liikenneVasemmanpuoleiselle liikenteelle
FORD C-MAX 1.6 02.2007-09.2010
FORD C-MAX 1.6 TDCi 02.2007-09.2010
FORD C-MAX 1.6 TDCi 02.2007-09.2010
FORD C-MAX 1.8 02.2007-09.2010
FORD C-MAX 1.8 Flexifuel 02.2007-09.2010
FORD C-MAX 1.8 TDCi 02.2007-09.2010
FORD C-MAX 2.0 02.2007-09.2010
FORD C-MAX 2.0 CNG 04.2009-09.2010
FORD C-MAX 2.0 LPG 06.2008-09.2010
FORD C-MAX 2.0 TDCi 02.2007-09.2010
FORD C-MAX 2.0 TDCi 02.2008-09.2010
FORD FOCUS C-MAX 1.6 10.2003-03.2007
FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCi 02.2005-03.2007
FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCi 10.2003-03.2007
FORD FOCUS C-MAX 1.6 Ti 08.2004-03.2007
FORD FOCUS C-MAX 1.8 04.2004-03.2007
FORD FOCUS C-MAX 1.8 10.2003-03.2007
FORD FOCUS C-MAX 1.8 Flexifuel 01.2006-03.2007
FORD FOCUS C-MAX 1.8 TDCi 01.2005-03.2007
FORD FOCUS C-MAX 2.0 03.2004-03.2007
FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCi 10.2003-03.2007
FORD FOCUS II 1.4 11.2004-09.2012
FORD FOCUS II 1.6 11.2004-09.2012
FORD FOCUS II 1.6 LPG 10.2009-07.2011
FORD FOCUS II 1.6 TDCi 01.2005-09.2012
FORD FOCUS II 1.6 TDCi 11.2004-09.2012
FORD FOCUS II 1.6 Ti 11.2004-09.2012
FORD FOCUS II 1.8 03.2006-09.2012
FORD FOCUS II 1.8 Flexifuel 01.2006-09.2012
FORD FOCUS II 1.8 Flexifuel 12.2005-01.2008
FORD FOCUS II 1.8 TDCi 01.2005-09.2012
FORD FOCUS II 2.0 11.2004-09.2012
FORD FOCUS II 2.0 CNG 04.2009-07.2011
FORD FOCUS II 2.0 LPG 06.2008-07.2011
FORD FOCUS II 2.0 TDCi 02.2008-07.2011
FORD FOCUS II 2.0 TDCi 11.2004-09.2012
FORD FOCUS II 2.5 RS 01.2009-07.2011
FORD FOCUS II 2.5 ST 10.2005-09.2012
FORD FOCUS II Cabriolet 1.6 10.2006-07.2011
FORD FOCUS II Cabriolet 2.0 10.2006-07.2011
FORD FOCUS II Cabriolet 2.0 TDCi 10.2006-07.2011
FORD FOCUS II Kombi 1.4 11.2004-09.2012
FORD FOCUS II Kombi 1.6 11.2004-07.2011
FORD FOCUS II Kombi 1.6 LPG 10.2009-09.2012
FORD FOCUS II Kombi 1.6 TDCi 11.2004-09.2012
FORD FOCUS II Kombi 1.6 TDCi 11.2004-09.2012
FORD FOCUS II Kombi 1.6 Ti 11.2004-09.2012
FORD FOCUS II Kombi 1.8 03.2006-09.2012
FORD FOCUS II Kombi 1.8 Flexifuel 01.2006-09.2012
FORD FOCUS II Kombi 1.8 Flexifuel 12.2005-01.2008
 
Suositellaan
Suositut tuotteet valitussa tuoteryhmässä: