Sytytystulppa
CITROËN BERLINGO, BERLINGO Skåp, C3 II, C3 Picasso »
22.74 €
Säästä 17%
kpl sis. alv:n
Sytytystulppa

Sytytystulppa

 
Varastossa, 2-5 päivän toimitus
Toimitus vain 6 euroa (sis. alv) riippumatta paketin koosta ja painosta.
Markkinahinta keskimäärin 27.29 €
Säästät: 4.00 €

Tuotetiedot

Napojen määrä1
Kärkiväli (mm)1,0
Kierteen nousu (mm)1,25
Avainväli14 mm
Kiristysmomentti23
Kierteen pituus (mm)26,5
Kiristyskulma [Grad]90
Ulkopuolinen kierre (mm)M12
CITROEN BERLINGO 1.6 VTi 120 11.2009-
CITROEN BERLINGO 1.6 VTi 95 07.2010-
CITROEN BERLINGO Skåp 1.6 VTi 120 11.2009-
CITROEN BERLINGO Skåp 1.6 VTi 95 07.2010-
CITROEN C3 II 1.4 LPG 06.2013-
CITROEN C3 II 1.6 VTi 120 11.2009-
CITROEN C3 Picasso 1.4 VTi 95 LPG 01.2012-
CITROEN C3 Picasso 1.6 VTi 120 02.2009-
CITROEN C4 Coupé 1.6 VTi 120 07.2008-07.2011
CITROEN C4 Grand Picasso I 1.6 VTi 120 07.2008-
CITROEN C4 Grand Picasso II 1.6 VTi 120 09.2013-
CITROEN C4 I 1.6 VTi 120 07.2008-07.2011
CITROEN C4 II 1.6 VTi 120 11.2009-
CITROEN C4 II 1.6 VTi 120 LPG 09.2011-
CITROEN C4 Picasso I 1.6 VTi 120 07.2008-08.2013
CITROEN C4 Picasso II 1.6 VTi 120 02.2013-
CITROEN C5 III 1.6 VTi 120 07.2010-
CITROEN C5 III Break 1.6 VTI 120 07.2010-
CITROEN DS3 1.4 VTi 95 LPG 08.2012-
CITROEN DS3 1.6 VTi 120 04.2010-
CITROEN DS3 Cabriolet 1.6 VTi 120 01.2013-
CITROEN DS4 1.6 VTi 120 04.2011-
MINI MINI Cabriolet Cooper 03.2009-
MINI MINI CLUBMAN Cooper 10.2007-12.2013
MINI MINI CLUBMAN One 03.2009-02.2010
MINI MINI Cooper 10.2006-02.2012
MINI MINI One 03.2009-03.2010
MINI MINI One 11.2006-03.2010
PEUGEOT 2008 1.6 VTi 03.2013-
PEUGEOT 207 1.6 09.2007-12.2013
PEUGEOT 207 1.6 16V VTi 02.2007-
PEUGEOT 207 CC 1.6 09.2010-12.2011
PEUGEOT 207 CC 1.6 16V 02.2007-
PEUGEOT 207 SW 1.6 16V 06.2007-
PEUGEOT 208 1.4 GPL 10.2013-
PEUGEOT 208 1.6 03.2012-
PEUGEOT 3008 1.6 VTi 06.2009-
PEUGEOT 308 1.6 16V 09.2007-
PEUGEOT 308 CC 1.6 16V 06.2009-
PEUGEOT 308 SW 1.6 16V 09.2007-
PEUGEOT 5008 1.6 16V 09.2009-
PEUGEOT 508 1.6 VTi 11.2010-
PEUGEOT 508 1.6 VTi 11.2010-
PEUGEOT 508 SW 1.6 VTi 11.2010-
PEUGEOT 508 SW 1.6 VTi 11.2010-
PEUGEOT PARTNER Skåp 1.6 04.2010-
PEUGEOT PARTNER Skåp 1.6 11.2010-
PEUGEOT PARTNER Tepee 1.6 04.2010-
PEUGEOT PARTNER Tepee 1.6 08.2010-
 
Suositellaan
Suositut tuotteet valitussa tuoteryhmässä: