Stabilisatorstag, Etuakseli, ylä
Stabilisatorstag, Etuakseli, ylä
MINI MINI, MINI Cabriolet, MINI CLUBMAN, MINI PACEMAN

Stabilisatorstag, Etuakseli, ylä

164,99 €
Säästä 21%
kpl sis. alv:n
165,01 €
 
Tilaustuote, 3-12 päivää
Markkinahinta keskimäärin 206,25 €
Säästät: 41,00 €

Erittely

Stål justerbart
Vuosimallista01.2007
AsennuspuoliEtuakseli, ylä
ToimittajaOMP
Sijainnit on kuvattu kun istut kuljettajan paikalla menosuuntaan.
MINI MINI Cabriolet Cooper D 02.2011-05.2015
MINI MINI Cabriolet Cooper D 05.2009-11.2013
MINI MINI CLUBMAN Cooper D 02.2011-06.2014
MINI MINI CLUBMAN Cooper D 03.2010-06.2014
MINI MINI CLUBMAN Cooper D 10.2007-02.2010
MINI MINI Cooper D 02.2011-11.2013
MINI MINI Cooper D 06.2010-11.2013
MINI MINI Cooper D 11.2006-09.2010
MINI MINI PACEMAN Cooper D 04.2012-09.2016
MINI MINI PACEMAN Cooper D ALL4 04.2012-09.2016
 
Suositellaan