Silikonslangar
Silikonslangar
MINI MINI

Silikonslangar

359.00 €
Säästä 20%
paketti sis. alv:n
 
Tilaustuote, 7-15 päivää
Toimitus vain 6 euroa (sis. alv) riippumatta paketin koosta ja painosta.
Markkinahinta keskimäärin 448.75 €
Säästät: 90.00 €

Erittely

Turbo
Vuosimallista01.2007
Määrä6
ToimittajaSamco
MINI MINI Cooper D 06.2010-11.2013
MINI MINI Cooper D 11.2006-09.2010
MINI MINI Cooper S 01.2012-11.2013
MINI MINI Cooper S 03.2010-11.2013
MINI MINI Cooper S 03.2010-11.2013
MINI MINI John Cooper Works GP 09.2012-11.2013
MINI MINI One D 06.2009-07.2010
MINI MINI One D 07.2010-11.2013
 
Suositellaan
Suositut tuotteet valitussa tuoteryhmässä