Säleikkö, Alla, Yläpuolella
MINI MINI
150.62 €
Säästä 20%
paketti sis. alv:n
Säleikkö, Alla, Yläpuolella

Säleikkö, Alla, Yläpuolella

 
Toimittajan varastossa, 4-8 päivän toimitus
Toimitus vain 6 euroa (sis. alv) riippumatta paketin koosta ja painosta.
Markkinahinta keskimäärin 188.28 €
Säästät: 37.00 €

Tuotetiedot

Helsort øvre+nedre
Vuosimallista01.2001
Vuosimalliin12.2004
AsennuspuoliAlla
ToimittajaAutoStyle
VäriMusta
AsennuspuoliYläpuolella
Sijainnit on kuvattu kun istut kuljettajan paikalla menosuuntaan.
MINI MINI Cooper 06.2001-09.2006
MINI MINI Cooper S 03.2002-09.2006
MINI MINI One 04.2003-09.2006
MINI MINI One 06.2001-09.2006
MINI MINI One D 06.2003-09.2006
MINI MINI One D 06.2003-09.2006
MINI MINI S Works 11.2003-06.2005
MINI MINI Works 11.2003-09.2006
 
Suositellaan