Pallonivel, Edessä, Etuakseli, Ulompi, Eteen, oikea tai vasen puoli, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli, Alla, Oikea, Vasen
Pallonivel, Edessä, Etuakseli, Ulompi, Eteen, oikea tai vasen puoli, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli, Alla, Oikea, Vasen
ALFA ROMEO MITO, CITROËN NEMO Kombi, NEMO Skåp, FIAT FIORINO Skåp, FIORINO Skåp / kombi, GRANDE PUNTO, LINEA, PUNTO, PUNTO EVO, PUNTO Van, QUBO, OPEL ADAM, CORSA C Skåp, CORSA D, CORSA D Van, CORSA E, CORSA E Van, PEUGEOT BIPPER, BIPPER Tepee, VAUXHALL ADAM, CORSA Mk III, CORSA Mk IV, CORSAVAN Mk III, CORSAVAN Mk IV

Pallonivel, Edessä, Etuakseli, Ulompi, Eteen, oikea tai vasen puoli, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli, Alla, Oikea, Vasen

30,95 €
Säästä 34%
kpl sis. alv:n
 
Varastossa, 2-5 päivän toimitus
Markkinahinta keskimäärin 46,43 €
Säästät: 15,00 €

Yleiset tuotetiedot

Kaikkien rungonosien, jotka ovat myynnissä sivuillamme, optimaalinen sopivuus ja toiminta on tarkastettu. Osat on valmistettu siten, että niiden laatu vastaa toimittajan alkuperäisten osien laatua tai ylittää sen.

Tarkasta ennen tilauksen jättämistä, että osa sopii autoosi. Oikea ja laadukas osa oikeaan autoon on aina onnistunut konsepti.

Erittely

Kartiomitta (mm)16
Alkuperäisnumerolle3520W3
Alkuperäisnumerolle3520Y4
Alkuperäisnumerolle3521S6
Alkuperäisnumerolle3521V5
Alkuperäisnumerolle51783056
Alkuperäisnumerolle51783057
Alkuperäisnumerolle5352038
Alkuperäisnumerolle5352039
Alkuperäisnumerolle55703627
Alkuperäisnumerolle55703629
Yleinen tietoKiinnitysmateriaalilla
Vasen / oikea liikenneOikeanpuoleiselle liikenteelle
Vasen / oikea liikenneVasemmanpuoleiselle liikenteelle
ABARTH GRANDE PUNTO 1.4 12.2007-06.2010
ABARTH GRANDE PUNTO 1.4 12.2007-12.2012
ABARTH PUNTO 1.4 04.2010-
ABARTH PUNTO 1.4 05.2008-
ALFA ROMEO MITO 0.9 12.2013-
ALFA ROMEO MITO 0.9 TwinAir 04.2013-
ALFA ROMEO MITO 0.9 TwinAir 07.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.3 MultiJet 01.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.3 MultiJet 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.3 MultiJet 10.2009-
ALFA ROMEO MITO 1.3 MultiJet 12.2013-
ALFA ROMEO MITO 1.4 03.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.4 03.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.4 05.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.4 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.4 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.4 Bifuel 04.2016-
ALFA ROMEO MITO 1.4 Bifuel 07.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.4 MultiAir 08.2010-
ALFA ROMEO MITO 1.4 TB 12.2013-
ALFA ROMEO MITO 1.4 TJet 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.4 TJet 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.4 TJet 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.4 Turbo MultiAir 10.2009-
ALFA ROMEO MITO 1.4 Turbo MultiAir 10.2009-
ALFA ROMEO MITO 1.4 Turbo MultiAir 10.2009-
ALFA ROMEO MITO 1.6 JTDM 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.6 JTDM 09.2008-
CITROEN NEMO Kombi 1.3 HDi 75 10.2010-
CITROEN NEMO Kombi 1.4 04.2009-
CITROEN NEMO Kombi 1.4 HDi 04.2009-
CITROEN NEMO Skåp 1.3 HDi 75 10.2010-
CITROEN NEMO Skåp 1.4 02.2008-
CITROEN NEMO Skåp 1.4 HDi 02.2008-
FIAT FIORINO Skåp / kombi 1.2 Flex 01.2007-
FIAT FIORINO Skåp / kombi 1.3 D Multijet 03.2015-
FIAT FIORINO Skåp / kombi 1.3 D Multijet 07.2009-
FIAT FIORINO Skåp / kombi 1.3 D Multijet 11.2007-
FIAT FIORINO Skåp / kombi 1.4 11.2007-
FIAT FIORINO Skåp / kombi 1.4 Natural Power 06.2008-
FIAT FIORINO Skåp 1.4 Flex 11.2013-
FIAT GRANDE PUNTO 1.2 09.2006-
FIAT GRANDE PUNTO 1.2 09.2010-
FIAT GRANDE PUNTO 1.2 10.2005-
FIAT GRANDE PUNTO 1.2 LPG 07.2008-
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 D Multijet 04.2010-
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 D Multijet 06.2009-
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 D Multijet 07.2008-
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 D Multijet 10.2005-
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 D Multijet 10.2005-
 
Suositellaan
Suositut tuotteet valitussa tuoteryhmässä