Pallonivel, Edessä, Etuakseli, Ulompi, Eteen, oikea tai vasen puoli, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli, Alla, Oikea, Vasen
ALFA ROMEO MITO, FIAT GRANDE PUNTO, PUNTO, PUNTO E »
36.22 €
Säästä 34%
kpl sis. alv:n
Pallonivel, Edessä, Etuakseli, Ulompi, Eteen, oikea tai vasen puoli, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli, Alla, Oikea, Vasen

Pallonivel, Edessä, Etuakseli, Ulompi, Eteen, oikea tai vasen puoli, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli, Alla, Oikea, Vasen

 
Varastossa, 2-5 päivän toimitus
Toimitus vain 6 euroa (sis. alv) riippumatta paketin koosta ja painosta.
Markkinahinta keskimäärin 54.33 €
Säästät: 18.00 €

Yleiset tuotetiedot

Kaikkien rungonosien, jotka ovat myynnissä sivuillamme, optimaalinen sopivuus ja toiminta on tarkastettu. Osat on valmistettu siten, että niiden laatu vastaa toimittajan alkuperäisten osien laatua tai ylittää sen.

Tarkasta ennen tilauksen jättämistä, että osa sopii autoosi. Oikea ja laadukas osa oikeaan autoon on aina onnistunut konsepti.

Tuotetiedot

Kartiomitta (mm)16
Alkuperäisnumerolle3520W3
Alkuperäisnumerolle3520Y4
Alkuperäisnumerolle3521S6
Alkuperäisnumerolle3521V5
Alkuperäisnumerolle51783056
Alkuperäisnumerolle51783057
Alkuperäisnumerolle5352038
Alkuperäisnumerolle5352039
Alkuperäisnumerolle55703627
Alkuperäisnumerolle55703629
Yleinen tietoKiinnitysmateriaalilla
Vasen / oikea liikenneOikean-/vasemmanpuolinen ohjaus
ALFA ROMEO MITO 0.9 TwinAir 07.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.3 MultiJet 01.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.3 MultiJet 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.3 MultiJet 10.2009-
ALFA ROMEO MITO 1.4 03.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.4 03.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.4 05.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.4 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.4 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.4 Bifuel 07.2011-
ALFA ROMEO MITO 1.4 MultiAir 08.2010-
ALFA ROMEO MITO 1.4 TJet 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.4 TJet 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.4 TJet 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.4 Turbo MultiAir 10.2009-
ALFA ROMEO MITO 1.4 Turbo MultiAir 10.2009-
ALFA ROMEO MITO 1.4 Turbo MultiAir 10.2009-
ALFA ROMEO MITO 1.6 JTDM 09.2008-
ALFA ROMEO MITO 1.6 JTDM 09.2008-
FIAT GRANDE PUNTO 1.2 09.2010-
FIAT GRANDE PUNTO 1.2 10.2005-
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 D Multijet 04.2010-
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 D Multijet 07.2008-
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 D Multijet 10.2005-
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 D Multijet 10.2005-
FIAT GRANDE PUNTO 1.4 06.2006-
FIAT GRANDE PUNTO 1.4 10.2005-
FIAT GRANDE PUNTO 1.4 16V 09.2007-07.2012
FIAT GRANDE PUNTO 1.4 16V 10.2005-
FIAT GRANDE PUNTO 1.4 LPG 12.2008-
FIAT GRANDE PUNTO 1.4 Natural Power 07.2008-
FIAT GRANDE PUNTO 1.4 T-Jet 09.2007-
FIAT GRANDE PUNTO 1.6 D Multijet 07.2008-
FIAT GRANDE PUNTO 1.9 D Multijet 06.2006-
FIAT GRANDE PUNTO 1.9 D Multijet 10.2005-
FIAT GRANDE PUNTO 1.9 D Multijet 10.2005-
FIAT PUNTO 0.9 Twinair Turbo 03.2012-
FIAT PUNTO 1.2 03.2012-
FIAT PUNTO 1.3 D Multijet 03.2012-
FIAT PUNTO 1.3 D Multijet 03.2012-
FIAT PUNTO 1.3 D Multijet 03.2012-
FIAT PUNTO 1.4 03.2012-
FIAT PUNTO 1.4 Multi Air 03.2012-
FIAT PUNTO 1.4 Natural Power 03.2012-
FIAT PUNTO 1.4 Turbo Multi Air 03.2012-
FIAT PUNTO EVO 1.2 10.2009-02.2012
FIAT PUNTO EVO 1.2 10.2009-02.2012
FIAT PUNTO EVO 1.3 D Multijet 07.2008-02.2012
FIAT PUNTO EVO 1.3 D Multijet 10.2009-02.2012
FIAT PUNTO EVO 1.3 D Multijet 10.2009-02.2012
 
Suositellaan
Suositut tuotteet valitussa tuoteryhmässä: