Pallonivel, Etuakseli, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli, Alla, Oikea, Vasen
Pallonivel, Etuakseli, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli, Alla, Oikea, Vasen
FORD GALAXY, MONDEO IV, MONDEO Sedan IV, MONDEO Turnier IV, S-MAX, VOLVO S60 II, S80 II, V60 I, V70 III

Pallonivel, Etuakseli, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli, Alla, Oikea, Vasen

56,95 €
Säästä 34%
kpl sis. alv:n
 
Varastossa, 2-5 päivän toimitus
Toimitus vain 6 euroa (sis. alv) riippumatta paketin koosta ja painosta.
Markkinahinta keskimäärin 85,43 €
Säästät: 28,00 €

Yleiset tuotetiedot

Kaikkien rungonosien, jotka ovat myynnissä sivuillamme, optimaalinen sopivuus ja toiminta on tarkastettu. Osat on valmistettu siten, että niiden laatu vastaa toimittajan alkuperäisten osien laatua tai ylittää sen.

Tarkasta ennen tilauksen jättämistä, että osa sopii autoosi. Oikea ja laadukas osa oikeaan autoon on aina onnistunut konsepti.

Erittely

Alkuperäisnumerolle1458773
Alkuperäisnumerolle1460693
Alkuperäisnumerolle1466186
Alkuperäisnumerolle1466188
Alkuperäisnumerolle1469024
Alkuperäisnumerolle1469026
Alkuperäisnumerolle1507181
Alkuperäisnumerolle1507182
Alkuperäisnumerolle30671636
Alkuperäisnumerolle30671637
Alkuperäisnumerolle31200448
Alkuperäisnumerolle31200449
Alkuperäisnumerolle31200563
Alkuperäisnumerolle31200564
Alkuperäisnumerolle31200775
Alkuperäisnumerolle31200776
Alkuperäisnumerolle6G9N3A052DG
Alkuperäisnumerolle6G9N3A052DH
Alkuperäisnumerolle6G9N3A053DG
Alkuperäisnumerolle6G9N3A053DH
Alkuperäisnumerolle7G9N3A052BA
Alkuperäisnumerolle7G9N3A052BB
Alkuperäisnumerolle7G9N3A053BA
Alkuperäisnumerolle7G9N3A053BB
Yleinen tietoKiinnitysmateriaalilla
Vasen / oikea liikenneOikeanpuoleiselle liikenteelle
Vasen / oikea liikenneVasemmanpuoleiselle liikenteelle
FORD GALAXY 1.6 EcoBoost 11.2010-06.2015
FORD GALAXY 1.6 TDCi 02.2011-06.2015
FORD GALAXY 1.8 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 1.8 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 EcoBoost 03.2010-06.2015
FORD GALAXY 2.0 EcoBoost 07.2010-06.2015
FORD GALAXY 2.0 Flexifuel 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 03.2010-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 11.2007-06.2015
FORD GALAXY 2.2 TDCi 03.2008-12.2012
FORD GALAXY 2.2 TDCi 11.2010-06.2015
FORD GALAXY 2.3 09.2007-06.2015
FORD MONDEO IV 1.6 EcoBoost 02.2011-01.2015
FORD MONDEO IV 1.6 TDCi 02.2011-01.2015
FORD MONDEO IV 1.6 Ti 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 1.6 Ti 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 1.6 Ti 07.2010-01.2015
FORD MONDEO IV 1.8 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 1.8 TDCi 06.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 EcoBoost 07.2010-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 Flexifuel 03.2009-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 LPG 07.2009-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 SCTi 03.2010-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 03.2010-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 11.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.2 TDCi 03.2008-10.2010
FORD MONDEO IV 2.2 TDCi 07.2010-01.2015
FORD MONDEO IV 2.3 07.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.5 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.6 EcoBoost 11.2010-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.6 TDCi 12.2010-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.6 Ti 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.6 Ti 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.8 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.8 TDCi 06.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 Flexifuel 03.2009-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 LPG 07.2009-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 TDCi 03.2010-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 TDCi 11.2007-01.2015
 
Suositellaan
Suositut tuotteet valitussa tuoteryhmässä