Pallonivel, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli
FORD GALAXY, MONDEO IV, MONDEO Sedan IV, MONDEO Tu »
57.95 €
Säästä 34%
kpl sis. alv:n
Pallonivel, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli

Pallonivel, Etuakseli, ala, Oikea tai vasen puoli

 
Varastossa, 2-5 päivän toimitus
Toimitus vain 6 euroa (sis. alv) riippumatta paketin koosta ja painosta.
Markkinahinta keskimäärin 86.93 €
Säästät: 29.00 €

Yleiset tuotetiedot

Kaikkien rungonosien, jotka ovat myynnissä sivuillamme, optimaalinen sopivuus ja toiminta on tarkastettu. Osat on valmistettu siten, että niiden laatu vastaa toimittajan alkuperäisten osien laatua tai ylittää sen.

Tarkasta ennen tilauksen jättämistä, että osa sopii autoosi. Oikea ja laadukas osa oikeaan autoon on aina onnistunut konsepti.

Tuotetiedot

Alkuperäisnumerolle1458773
Alkuperäisnumerolle1460693
Alkuperäisnumerolle1466186
Alkuperäisnumerolle1466188
Alkuperäisnumerolle1469024
Alkuperäisnumerolle1469026
Alkuperäisnumerolle1507181
Alkuperäisnumerolle1507182
Alkuperäisnumerolle30671636
Alkuperäisnumerolle30671637
Alkuperäisnumerolle31200448
Alkuperäisnumerolle31200449
Alkuperäisnumerolle31200563
Alkuperäisnumerolle31200564
Alkuperäisnumerolle31200775
Alkuperäisnumerolle31200776
Alkuperäisnumerolle6G9N3A052DG
Alkuperäisnumerolle6G9N3A052DH
Alkuperäisnumerolle6G9N3A053DG
Alkuperäisnumerolle6G9N3A053DH
Alkuperäisnumerolle7G9N3A052BA
Alkuperäisnumerolle7G9N3A052BB
Alkuperäisnumerolle7G9N3A053BA
Alkuperäisnumerolle7G9N3A053BB
Yleinen tietoKiinnitysmateriaalilla
Vasen / oikea liikenneOikeanpuoleiselle liikenteelle
Vasen / oikea liikenneVasemmanpuoleiselle liikenteelle
FORD GALAXY 1.8 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 1.8 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 EcoBoost 03.2010-06.2015
FORD GALAXY 2.0 Flexifuel 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 03.2010-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 11.2007-06.2015
FORD GALAXY 2.2 TDCi 03.2008-12.2012
FORD GALAXY 2.3 09.2007-06.2015
FORD MONDEO IV 1.6 Ti 03.2007-09.2014
FORD MONDEO IV 1.6 Ti 03.2007-09.2014
FORD MONDEO IV 1.8 TDCi 03.2007-09.2014
FORD MONDEO IV 1.8 TDCi 06.2007-
FORD MONDEO IV 2.0 03.2007-09.2014
FORD MONDEO IV 2.0 Flexifuel 03.2009-09.2014
FORD MONDEO IV 2.0 SCTi 03.2010-09.2014
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 03.2007-09.2014
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 03.2007-09.2014
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 03.2010-09.2014
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 11.2007-09.2014
FORD MONDEO IV 2.2 TDCi 03.2008-10.2010
FORD MONDEO IV 2.3 07.2007-09.2014
FORD MONDEO IV 2.5 03.2007-09.2014
FORD MONDEO IV Sedan 1.6 Ti 03.2007-09.2014
FORD MONDEO IV Sedan 1.8 TDCi 03.2007-09.2014
FORD MONDEO IV Sedan 1.8 TDCi 06.2007-09.2014
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 03.2007-09.2014
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 Flexifuel 03.2009-09.2014
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 TDCi 03.2007-09.2014
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 TDCi 03.2007-09.2014
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 TDCi 11.2007-09.2014
FORD MONDEO IV Sedan 2.2 TDCi 03.2008-10.2010
FORD MONDEO IV Sedan 2.3 07.2007-09.2014
FORD MONDEO IV Sedan 2.5 03.2007-09.2014
FORD MONDEO IV Turnier 1.6 Ti 03.2007-12.2010
FORD MONDEO IV Turnier 1.6 Ti 03.2007-12.2012
FORD MONDEO IV Turnier 1.8 TDCi 03.2007-12.2012
FORD MONDEO IV Turnier 1.8 TDCi 06.2007-12.2012
FORD MONDEO IV Turnier 2.0 03.2007-09.2014
FORD MONDEO IV Turnier 2.0 Flexifuel 03.2009-09.2014
FORD MONDEO IV Turnier 2.0 SCTi 03.2010-09.2014
FORD MONDEO IV Turnier 2.0 TDCi 03.2007-09.2014
FORD MONDEO IV Turnier 2.0 TDCi 03.2007-12.2012
FORD MONDEO IV Turnier 2.0 TDCi 03.2010-09.2014
FORD MONDEO IV Turnier 2.0 TDCi 11.2007-09.2014
FORD MONDEO IV Turnier 2.2 TDCi 03.2008-10.2010
FORD MONDEO IV Turnier 2.3 07.2007-09.2014
FORD MONDEO IV Turnier 2.5 03.2007-12.2012
 
Suositellaan
Suositut tuotteet valitussa tuoteryhmässä: