Lambda-sondi
CITROËN BERLINGO, BERLINGO Skåp, C3 II, C3 Picasso »
341.30 €
Säästä 29%
kpl sis. alv:n
Lambda-sondi

Lambda-sondi

 
Toimittajan varastossa, 3-8 päivän toimitus
Toimitus vain 6 euroa (sis. alv) riippumatta paketin koosta ja painosta.
Markkinahinta keskimäärin 477.82 €
Säästät: 137.00 €

Yleiset tuotetiedot

Tarkista aina seuraavat tiedot ennen ostoa, jotta voit olla varma, että lambda-anturi on autoosi sopiva:

Tarvitsetko säätöanturin tai diagnoosianturin?
Säätöanturi on auton haaraputkessa tai heti haaraputken perässä.
Diagnoosianturi on katalysaattorissa tai heti katalysaattorin perässä.

Kaikissa autoissa ei ole diagnoosianturia. Nyrkkisääntö on, että vuoden 2000 jälkeen valmistetuissa autoissa on diagnoosianturi.

Että tiedoissa ilmoitettu lambda-anturin mistä/mihin vuosi/päivämäärä vastaa auton tietojaaa.

Jos olet epävarma, tarkista, että myös ilmoitettu Bosch-/alkuperäisvarustenumero vastaa auton nykyisen lambda-anturin numeroa.

Asennuksen yhteydessä on varottava juottamasta lambda-anturin kaapeleita yhteen auton kaapeleiden kanssa. Asennuksessa on suositeltavaa käyttää muuta liitosmenetelmää.

Tuotetiedot

Suositeltu vaihtoväli [km]250000
Pituus (mm)320
Johtojen lukumäärä5
CITROEN BERLINGO 1.6 VTi 120 11.2009-
CITROEN BERLINGO 1.6 VTi 95 07.2010-
CITROEN BERLINGO Skåp 1.6 VTi 120 11.2009-
CITROEN BERLINGO Skåp 1.6 VTi 95 07.2010-
CITROEN C3 II 1.4 LPG 06.2013-
CITROEN C3 II 1.4 VTi 11.2009-
CITROEN C3 II 1.4 VTi 95 11.2009-
CITROEN C3 II 1.6 VTi 120 11.2009-
CITROEN C3 Picasso 1.4 VTi 95 02.2009-
CITROEN C3 Picasso 1.4 VTi 95 LPG 01.2012-
CITROEN C3 Picasso 1.6 VTi 120 02.2009-
CITROEN C4 Coupé 1.6 VTi 120 07.2008-07.2011
CITROEN C4 Grand Picasso I 1.6 VTi 120 07.2008-
CITROEN C4 Grand Picasso II 1.6 VTi 120 09.2013-
CITROEN C4 I 1.6 VTi 120 07.2008-07.2011
CITROEN C4 II 1.4 VTi 95 11.2009-
CITROEN C4 II 1.6 VTi 120 11.2009-
CITROEN C4 II 1.6 VTi 120 LPG 09.2011-
CITROEN C4 Picasso I 1.6 VTi 120 07.2008-08.2013
CITROEN C4 Picasso II 1.6 VTi 120 02.2013-
CITROEN C5 III 1.6 VTi 120 07.2010-
CITROEN C5 III Break 1.6 VTI 120 07.2010-
CITROEN DS3 1.4 VTi 95 04.2010-
CITROEN DS3 1.4 VTi 95 LPG 08.2012-
CITROEN DS3 1.4 VTi 98 11.2009-
CITROEN DS3 1.6 VTi 120 04.2010-
CITROEN DS3 Cabriolet 1.6 VTi 120 01.2013-
CITROEN DS4 1.6 VTi 120 04.2011-
MINI MINI Cabriolet Cooper 03.2009-
MINI MINI CLUBMAN Cooper 10.2007-12.2013
MINI MINI CLUBMAN One 03.2009-02.2010
MINI MINI Cooper 10.2006-02.2012
MINI MINI One 03.2009-03.2010
MINI MINI One 11.2006-03.2010
PEUGEOT 2008 1.6 VTi 03.2013-
PEUGEOT 207 1.4 16V 06.2007-
PEUGEOT 207 1.4 16V 10.2009-
PEUGEOT 207 1.6 09.2007-12.2013
PEUGEOT 207 1.6 16V VTi 02.2007-
PEUGEOT 207 CC 1.6 09.2010-12.2011
PEUGEOT 207 CC 1.6 16V 02.2007-
PEUGEOT 207 SW 1.4 16V 06.2007-
PEUGEOT 207 SW 1.4 16V 11.2009-
PEUGEOT 207 SW 1.6 16V 06.2007-
PEUGEOT 208 1.4 GPL 10.2013-
PEUGEOT 208 1.4 VTi 03.2012-
PEUGEOT 208 1.6 03.2012-
PEUGEOT 3008 1.6 VTi 06.2009-
PEUGEOT 308 1.4 16V 09.2007-
PEUGEOT 308 1.4 16V 12.2009-
 
Suositellaan
Suositut tuotteet valitussa tuoteryhmässä: