Tunnistin, impulssianturi
OPEL AGILA, ASTRA G Halvkombi, ASTRA G Kombi, ASTR »
35.75 €
Säästä 24%
kpl sis. alv:n
Tunnistin, impulssianturi

Tunnistin, impulssianturi

 
Toimittajan varastossa, 3-8 päivän toimitus
Toimitus vain 6 euroa (sis. alv) riippumatta paketin koosta ja painosta.
Markkinahinta keskimäärin 46.48 €
Säästät: 10.00 €

Tuotetiedot

Napojen määrä3
Alustanumerosta52000001
Alustanumeroon52999999
Alustanumerosta53000001
Alustanumeroon53999999
Alustanumerosta54000001
Alustanumeroon54999999
Alustanumerosta55000001
Alustanumeroon55999999
Alustanumerosta56000001
Alustanumeroon56999999
Alustanumerosta58000001
Alustanumeroon58999999
Alustanumerosta5E000001
Alustanumeroon5E999999
Alustanumerosta5G000001
Alustanumeroon5G999999
Alustanumeroon5H999999
Alustanumerosta62000001
Alustanumerosta63000001
Alustanumerosta64000001
Alustanumerosta65000001
Alustanumerosta66000001
Alustanumerosta68000001
Alustanumerosta6E000001
Alustanumerosta6G000001
Alustanumerosta6H000001
Alustanumerosta8B000001
Tecdoc-moottorinumeroA16LET
Tecdoc-moottorinumeroA16XNT
AlustanumeroonB1999999
Yleinen tietoNokka-akselille
Pistokkeen kotelon muotoSuorakulmainen
Tecdoc-moottorinumeroZ 14 XEL
Tecdoc-moottorinumeroZ10XE
Tecdoc-moottorinumeroZ10XEP
Tecdoc-moottorinumeroZ12XE
Tecdoc-moottorinumeroZ12XEP
Tecdoc-moottorinumeroZ14XEP
Tecdoc-moottorinumeroZ16LEL
Tecdoc-moottorinumeroZ16LER
MoottorinumeroZ16LET
Tecdoc-moottorinumeroZ16LET
Tecdoc-moottorinumeroZ16XEP
Tecdoc-moottorinumeroZ16XNT
OPEL AGILA 1.0 08.2003-12.2007
OPEL AGILA 1.2 16V Twinport 07.2004-12.2007
OPEL ASTRA G Halvkombi 1.4 09.2007-12.2009
OPEL ASTRA G Kombi 1.4 10.2004-12.2009
OPEL ASTRA G Kombi 1.6 12.2002-07.2009
OPEL ASTRA G Sedan 1.4 09.2007-12.2009
OPEL ASTRA H 1.2 08.2005-
OPEL ASTRA H 1.4 03.2004-
OPEL ASTRA H 1.4 04.2004-10.2004
OPEL ASTRA H 1.4 04.2004-10.2004
OPEL ASTRA H 1.4 LPG 08.2009-
OPEL ASTRA H 1.6 Turbo 02.2007-
OPEL ASTRA H GTC 1.2 08.2005-
OPEL ASTRA H GTC 1.4 03.2005-
OPEL ASTRA H GTC 1.4 03.2005-
OPEL ASTRA H GTC 1.6 Turbo 02.2007-
OPEL ASTRA H Kombi 1.4 08.2004-
OPEL ASTRA H Kombi 1.4 08.2004-
OPEL ASTRA H Kombi 1.4 LPG 08.2009-
OPEL ASTRA H Kombi 1.6 Turbo 02.2007-
OPEL ASTRA H TwinTop 1.6 Turbo 02.2007-
OPEL COMBO Skåp / kombi 1.4 16V 08.2005-
OPEL COMBO Tour 1.4 10.2004-
OPEL CORSA C 1.0 06.2003-12.2009
OPEL CORSA C 1.0 09.2000-06.2003
OPEL CORSA C 1.2 09.2000-12.2009
OPEL CORSA C 1.2 Twinport 07.2004-12.2009
OPEL CORSA C 1.4 Twinport 06.2003-12.2009
OPEL CORSA D 1.0 07.2006-
OPEL CORSA D 1.2 07.2006-
OPEL CORSA D 1.2 LPG 09.2009-
OPEL CORSA D 1.4 07.2006-
OPEL CORSA D 1.4 LPG 07.2006-
OPEL CORSA D 1.6 Turbo 02.2007-
OPEL CORSA D 1.6 Turbo 02.2007-
OPEL CORSA D Van 1.2 07.2009-
OPEL INSIGNIA 1.6 Turbo 07.2008-
OPEL INSIGNIA Kombi 1.6 Turbo 01.2009-
OPEL INSIGNIA Sedan 1.6 Turbo 01.2009-
OPEL MERIVA 1.4 16V Twinport 07.2004-05.2010
OPEL MERIVA 1.4 16V Twinport LPG 07.2004-05.2010
OPEL MERIVA 1.6 Turbo 09.2005-05.2010
OPEL TIGRA TwinTop 1.4 06.2004-
OPEL ZAFIRA B 1.6 CNG Turbo 02.2009-
OPEL ZAFIRA B Van 1.6 CNG Turbo 02.2009-
 
Suositellaan
Suositut tuotteet valitussa tuoteryhmässä: