Kaasuläpän kotelo
CITROËN C4 I, C4 Coupé, C4 Picasso I, MINI MINI, M »
249.00 €
Säästä 29%
kpl sis. alv:n
Kaasuläpän kotelo

Kaasuläpän kotelo

 
Toimittajan varastossa, 3-8 päivän toimitus
Toimitus vain 6 euroa (sis. alv) riippumatta paketin koosta ja painosta.
Markkinahinta keskimäärin 348.60 €
Säästät: 100.00 €

Tuotetiedot

Halkaisija (mm)57
KäyttöElektroninen
CITROEN C4 Coupé 1.4 16V 11.2004-07.2011
CITROEN C4 Coupé 1.6 16V 11.2004-07.2011
CITROEN C4 Coupé 1.6 THP 150 07.2008-07.2011
CITROEN C4 Coupé 1.6 VTi 120 07.2008-07.2011
CITROEN C4 Coupé 2.0 16V 11.2004-07.2007
CITROEN C4 Coupé 2.0 16V 11.2004-12.2010
CITROEN C4 I 1.4 16V 11.2004-07.2011
CITROEN C4 I 1.6 16V 11.2004-07.2011
CITROEN C4 I 1.6 16V Bio-Flex 09.2007-07.2008
CITROEN C4 I 1.6 THP 140 07.2008-07.2011
CITROEN C4 I 1.6 THP 150 07.2008-07.2011
CITROEN C4 I 1.6 VTi 120 07.2008-07.2011
CITROEN C4 I 2.0 16V 11.2004-07.2007
CITROEN C4 I 2.0 16V 11.2004-07.2008
CITROEN C4 I 2.0 16V 11.2004-07.2011
CITROEN C4 Picasso I 1.6 THP 140 07.2008-08.2013
CITROEN C4 Picasso I 1.6 VTi 120 07.2008-08.2013
CITROEN C4 Picasso I 1.8 i 16V 02.2007-12.2011
CITROEN C4 Picasso I 2.0 i 16V 02.2007-08.2013
MINI MINI Cabriolet Cooper S 03.2009-06.2015
MINI MINI Cabriolet Cooper S 03.2010-06.2015
MINI MINI Cabriolet John Cooper Works 08.2008-05.2015
MINI MINI CLUBMAN Cooper S 03.2010-06.2014
MINI MINI CLUBMAN Cooper S 10.2007-02.2010
MINI MINI CLUBMAN Cooper S 10.2007-02.2010
MINI MINI CLUBMAN John Cooper Works 11.2007-06.2014
MINI MINI Cooper S 03.2010-11.2013
MINI MINI Cooper S 10.2006-01.2011
MINI MINI COUNTRYMAN Cooper S 06.2010-
MINI MINI COUNTRYMAN Cooper S ALL4 06.2010-
MINI MINI John Cooper Works 03.2006-09.2006
MINI MINI John Cooper Works 11.2007-11.2013
PEUGEOT 207 1.4 02.2006-
PEUGEOT 207 1.4 16V 02.2006-
PEUGEOT 207 1.4 16V 06.2007-
PEUGEOT 207 1.6 16V 02.2006-
PEUGEOT 207 1.6 16V RC 02.2007-
PEUGEOT 207 1.6 16V Turbo 02.2006-
PEUGEOT 207 1.6 16V VTi 02.2007-
PEUGEOT 207 CC 1.6 16V 02.2007-
PEUGEOT 207 CC 1.6 16V Turbo 02.2007-
PEUGEOT 207 SW 1.4 06.2007-
PEUGEOT 207 SW 1.4 16V 06.2007-
PEUGEOT 207 SW 1.6 16V 06.2007-
PEUGEOT 3008 1.6 THP 06.2009-
PEUGEOT 3008 1.6 VTi 06.2009-
PEUGEOT 308 1.4 16V 09.2007-
PEUGEOT 308 1.6 16V 03.2008-
PEUGEOT 308 1.6 16V 09.2007-
PEUGEOT 308 1.6 16V 09.2007-
 
Suositellaan
Suositut tuotteet valitussa tuoteryhmässä: